درباره سامانه آی سی سیسوگ (Isee)

چه شما یک دانشجو یا دانش‌آموز تازه‌کار باشید یا مدیر خرید (کارپرداز) یا مدیر یک شرکت تولیدکننده کوچک یا بزرگ، حتماً نیاز خواهید داشت برخی قطعات خودتون را از بازار الکترونیک ایران تهیه کنید.
بازاری که هر روز داره به سمت آنلاین شدن میره و فروشگاه‌های بزرگی را میشه نام برد که در شهرستان‌ها شکل گرفتند و با سرعت بالایی هم رشد کرده و می‌کنند.
ولی با رشد منابع عرضه‌کننده قطعات الکترونیکی بحث رسیدن به یک جستجوی مناسب از نظر موجودی، قیمت و کیفیت میتونه یک دغدغه خیلی مهم در این اکوسیستم باشه.
و صد البته اگر قرار باشه شما تعداد زیادی قطعات را خرید کنید اتلاف زمان و انرژی برای رسیدن به هدف مهمترین دغدغه شما خواهد بود، البته این مواقع گوگل میتونه کمی به انتخاب مناسب کمک کنه ولی با توجه به دلایل فنی، خروجی نتایج گوگل اکثر مواقع نمیتونه بهترین گزینه برای به هدف رسیدن شما برای رسیدن به قطعه مناسب باشه.
دلایل بالا و البته یک سری دلایل دیگه باعث شد که ما در سیسوگ سعی کنیم سامانه ای جهت تسهیل جستجو و انتخاب قطعات ایجاد کنیم.
سامانه آی سی سیسوگ (Isee) قابلیتی جدید و کاربردی از سیسوگ است. در این سامانه سعی شده است که جستجو، انتخاب و خرید مناسب تر قطعات برای کاربران تسهیل شود.
وقتی شما در این سامانه، قطعه الکترونیکی را جستجو می‌کنید؛ آی سی به سرعت نتایج جستجوی شما در اکثر فروشگاه‌های آنلاین در حوزه قطعات الکترونیک را نمایش می‌دهد.
همچنین ما تلاش نمودیم که این اطلاعات را دسته‌بندی نیز بکنیم تا شما در کمترین زمان و با یک نگاه بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در ضمن کار سودمند دیگری هم که انجام دادیم این است که سعی کردیم اطلاعات مفید بسیاری از قطعات الکترونیکی مانند اطلاعات کلی قطعه، دیتاشیت محصول، لینک دانلود فوت پرینت قطعه و ... را هم نمایش بدهیم.
به علاوه برای اینکه این سیستم تا حد ممکن یک سیستم کامل و جامع باشد، سعی کردیم قسمتی از اطلاعات وب‌سایت دیجی کی که در ایران هم البته فیلتر هست را در این ساختار به کاربران ارائه کنیم. اعتقاد ما بر این است که اگر کلیه اطلاعات موجود در بازار قطعات الکترونیکی به‌صورت کاملاً یکپارچه مورد تجزیه‌ و تحلیل قرار گرفته و با اطلاعات جهانی پیوست شود و همچنین امکان اضافه کردن نظر خریداران به این ساختار وجود داشته باشد، می‌توان ساختاری ایجاد کرد که منفعت آن به کل ساختار صنعت الکترونیک و تولید برسد. این تازه شروع ماجراست و پروژه سامانه آی سی قرار هست که در بلندمدت قابلیت‌های بسیار دیگری را نیز به خود ببیند و طبعاً نیازهای بسیاری از جامعه الکترونیک را نیز مرتفع کند.
لازم به ذکره که این سامانه برای استفاده کنندگان کاملاً رایگان هست و معرفی این سامانه به دیگران بزرگترین کمک شما در جهت هر چه بهتر و کامل‌تر شدن این ساختار خواهد بود.

چطور باید از سامانه ISee آی سی سیسوگ استفاده کنم؟