terms

قوانین و مقررات

آی سی سیسوگ یک موتور جستجوی قطعات الکترونیک هست، ما در این فرایند صرفاً ارتباط‌دهنده خریدار و فروشنده هستیم و با جمع‌آوری اطلاعات فروشگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات در این حوزه اطلاعات را دسته‌بندی‌شده به خریداران نمایش می‌دهیم.
همچنین اطلاعات موجودی محصول، قیمت و حتی مشخصات ارائه‌شده در آی سی سیسوگ نمی‌تواند معیار خرید شما از فروشگاه مقصد باشد چون این اطلاعات به‌صورت لحظه‌ای می‌تواند توسط فروشندگان تغییر نماید و لازم است شما حتماً در سایت فروشنده همه جزئیات آن را مجدداً چک نمایید.
تمام خریدهایی که از سمت شما انجام خواهد گرفت مستقیماً در فروشگاه ارائه‌دهنده محصول انجام می‌شود و سیسوگ هیچگونه اطلاعی از خرید شما و فرایندهای آن ندارد، به تبع آن نیز هیچ‌گونه مسئولیتی از خرید شما بر عهده سیسوگ نخواهد بود.
بهتر است قبل از خرید از معتبر بودن فروشگاه مربوطه اطمینان حاصل نمایید. فروشگاه‌های معتبر غالباً دارای آدرس مشخص، نماد اعتماد الکترونیکی و... می‌باشند، همچنین در صورتیکه از فروشگاهی خرید می‌کنید که ناآشنا است خرید حضوری و تماس تلفنی قبل از خرید نیز می‌تواند کمک‌کننده جهت خرید امن‌تر باشد.
در صورتیکه از فروشگاهی خرید نمودید و معیارهای یک فروشگاه معتبر را نداشت یا مشکلی در خرید آن داشتید لطفاً با گزارش آن از اینجا به ما کمک نمایید تا ضمن بررسی مجدد آن فروشگاه در صورت نیاز آن را از موتور جستجوی آی سی سیسوگ خارج نماییم.